loader image
Понеділок – П’ятниця з 09:00 до 18:00
Integrio - техническая поддержка для вашего бизнеса | Логотип

Послуги

Послуги

Наші пропозиції

Integrio - техническая поддержка для вашего бизнеса | Сервис корпоративной почты

Корпоративнапошта

Корпоративна пошта – це електронна пошта, яку ви використовуєте спеціально для вашої компанії. Її основна відмінність від особистої пошти – це безпосередньо адреса. Її основна відмінність від особистої пошти – це безпосередньо адреса.

Integrio - техническая поддержка для вашего бизнеса | Сервис менеджера паролей

Менеджерпаролів

Менеджер паролів – це програма, призначена для зберігання та керування обліковими даними в Інтернеті. Паролі зберігаються в зашифрованій базі даних та доступ до них надається через двофакторну авторизацію. Паролі зберігаються в зашифрованій базі даних та доступ до них надається через двофакторну авторизацію.

Integrio - техническая поддержка для вашего бизнеса | Сервис виртуального хостинга

Віртуальнийхостинг

Віртуальний хостинг – це вид хостингу, при якому багато веб-сайтів розташовано на одному веб-сервері. Це найекономічніший вид хостингу, що підходить для невеликих проектів.

Integrio - техническая поддержка для вашего бизнеса | Сервис FTP

SFTPсховище

SFTP-сховище – це дискове місце в хмарі, доступне за FTP-протоколом. SFTP-протокол безпечний, тому що шифрує паролі при з’єднанні та авторизації, а також трафік при закачуванні та надсиланні файлів.

Integrio - техническая поддержка для вашего бизнеса | Сервис виртуального сервера

Віртуальнийсервер

Віртуальний сервер – це програмно-апаратний комплекс, який є фізичним сервером, на якому за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення створено кілька віртуальних середовищ.

Integrio - техническая поддержка для вашего бизнеса | Сервис резервного копирования

Резервнекопіювання

Резервне копіювання – це процес створення копії даних на носії, призначеному для відновлення даних в оригінальному або новому місці їх розташування у разі пошкодження або руйнування.

Integrio - техническая поддержка для вашего бизнеса | Обслуживание периферии

Підтримкаобладнання

Підтримка обладнання – це поняття, що узагальнює собою та охоплює безліч технологічних продуктів, таких як мобільні та стаціонарні телефони, принтери, комп’ютери, програмне забезпечення, а також інші електронні та механічні пристрої.

Integrio - техническая поддержка для вашего бизнеса | Корпоративный VPN

VPNПідключення

Корпоративний VPN – це віртуальна приватна мережа компанії, що дозволяє забезпечити захищене з’єднання в Інтернеті. У захищений VPN-канал не можна потрапити без спеціально налаштованого доступу, завдяки чому забезпечується безпека даних у цій мережі.

Integrio - техническая поддержка для вашего бизнеса | Создание сайтов

Створеннясайтів

Створення сайтів – це комплекс дій, у яких клієнт отримує готовий до роботи веб-проект. Від клієнта потрібно лише замовити послугу, підписати договір та обговорити технічне завдання.

Integrio - техническая поддержка для вашего бизнеса | Настройка локальных сетей

Налаштуваннямереж

Налаштування мереж – це комплекс послуг із конфігурування деяких видів мережевих комунікацій. У рамках цієї конфігурації програмне та апаратне забезпечення отримує можливість оптимально та ефективно створити процес передачі голосових, аудіо та інших даних між двома або більше точками.

Integrio - техническая поддержка для вашего бизнеса | Техническое обслуживание

Обслуговуваннясерверів

Обслуговування серверів — це комплекс заходів, вкладених у забезпечення безвідмовної роботи сервісів, що працюють на сервері, і навіть збільшення терміну служби серверного устаткування.

Integrio - техническая поддержка для вашего бизнеса | Удаленная помощь

Віддаленадопомога

Віддалена допомога – це процес підключення фахівця до вашого комп’ютера через інтернет для вирішення поставлених вами завдань, наприклад, видалення вірусу, чищення операційної системи, налаштування програм, оптимізація операційної системи, навчання роботі та інше.

Вашому бізнесу потрібна допомога?

Ми готові надати вам індивідуальні IT-рішення, які оптимізують ваші процеси та збільшать продуктивність вашого бізнесу.

Заказать консультацию
Замовити консультацію